У Ковельській виховній колонії готуються до завершення літньої спартакіади серед засуджених

У Ковельській виховній колонії готуються до завершення літньої спартакіади серед засуджених

Відбулось чергове засідання спостережної комісії, на якому розглянуті питання про працевлаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та надання їм профорієнтаційних послуг Ковельським міськрайонним центром зайнятості та про підбиття підсумків заочної літньої спартакіади серед засуджених. 

Заступник директора центру зайнятості Світлана Горпинко поінформувала, що впродовж І півріччя 2019 року надійшло 13 повідомлень з установ виконання покарань про звільнення засуджених. На жаль, ніхто з цих осіб щодо працевлаштування до центру зайнятості не звернувся.

У рамках співпраці Ковельського МЦЗН з Ковельським міськрайонним відділом Державної установи “Центр пробації” ведеться просвітницька робота серед громадян цієї категорії. Їх ознайомлюють з вакансіями, наявними на ринку праці, розповідають про можливості навчання та здобуття професії тощо. В приміщенні “Центру пробації” для осіб засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, практикуються виїзні профорієнтаційні прийоми, на яких йдеться про соціальні послуги МЦЗН. А на базі Ковельської виховної колонії функціонує куточок служби зайнятості, де розміщено профорієнтаційний термінал, інформаційні брошури, буклети тощо.

З другого питання заслухали Юрія Філаретова, заступника начальника виховної колонії з соціально-психологічної роботи, який довів до відома присутніх Порядок проведення в установі XXX заочної спартакіади серед засуджених. Зауважив, що захід відбувається у три етапи - з червня по серпень. Зазвичай, підсумки підбиваються напередодні Дня Незалежності України. Налагоджена співпраця з відділом фізичної культури та спорту виконавчого комітету щодо нагородження переможців грамотами, медалями та зі службою у справах дітей –з організації “солодкого столу” для учасників. При цьому наголосив, що є потреба у спортивному інвентарі та тренажерах.

Віра Федосюк, голова спостережної комісії дала доручення членам комісії стосовно вивчення проблем і можливостей надання натуральної підтримки вихованцям установи. Свої міркування з цього приводу висловили Людмила Стахорська, Олена Грицюк, Галина Артюшенко.

На завершення засідання Віра Іванівна подякувала присутнім за плідну роботу. 

Жанна Вельма, секретар спостережної комісії

Читайте також:

25 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти