Храми

Церква Святого Апостола Андрія Первозванного

Церква Святого Апостола Андрія ПервозванногоАндріївська церква почала діяти в роки незалежності України у приміщенні каплиці, що належала колись католикам ( зведена у XIX ст.). У роки радянської влади тут зберігалася сіль. З часом було відкрито будинок панахиди.

Церква Почаївської ікони Божої Матері

Церква Почаївської ікони Божої МатеріРозташована на вулиці Ветеранів біля Привокзальної площі. Громада церкви зареєстрована 13 листопада 1997 року. Запланована як каплиця для віруючих, що знаходяться в дорозі. Однак досить швидко стала шанованою серед православних ковельчан.

Ковельський римо-католицький костел святої Анни

Ковельський римо-католицький костел святої АнниНеоціненний внесок у формування ковельської римо-католицької парафії святої Анни та будівництво її костелу вніс декан луцької дієцезії, пралат Людвіг Камілєвський. Він звернув увагу на старий дерев’яний костел у селі Вишеньки Рожищенського району. Як виявилось, це був єдиний у своєму роді костел на терені Волинської області.

Українська Греко-Католицька Церква

Храм та монастир блаженного Миколая Чарнецького знаходиться за адресою вул. Олени Пчілки, 23.

12 вересня 1927 року до Ковеля прибули отці-монахи Чину Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи), Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ).

Свято-Воскресенський собор

Першу писемну згадку знаходимо у грамоті королеви Бони від 17 серпня 1549 року, що за клопотанням старости Ковельського Богдана Семашка завідувати Воскресенською соборною церквою призначається священик Олексій Трішниця.

Свято–Михайлівська церква

За декілька десятків кроків від вулиці Незалежності, захистившись від мирської суєти високими деревами, на міському кладовищі постала Свято-Михайлівська святиня.

Свято-Троїцький собор

Віруючі мікрорайону  Ковеля-ІІ увесь повоєнний час залишалися без свого храму. 21 грудня 1991 року після проголошення незалежності України була зареєстрована громада Свято-Троїцької церкви. Швидкими темпами розпочалось проектування храму. 

Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти