Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Міста партнери

Щучин (Польща)

Щучин— місто в північно-східній Польщі. Належить до Граєвського повіту Підляського воєводства. Населення – 6 717 осіб. Знаходиться за 77 км від Білостока та -  за 171 км  від Варшави.


Нікольське (Україна)

Нікольське - селище  в Донецькій області, центр Нікольського району. Чисельність населення — 8820 осіб.


Ґміна Бабошево (Польща)

Ґміна Бабошево розташована у центральній Польщі Плонського повіту Мазовецького воєводства, 10 км від Плонська та близько 80 км від  Варшави

Барзінгхаузен (Німеччина)

Барзінгхаузен (Німеччина)

Барзінгхаузен - місто в Німеччині (земля Нижня Саксонія). Входить до складу регіону Ганновер. Населення - понад 33 з половиною тисячі. Займає пощу - 102,65 км². Барзінгхаузен поділяється на 18 міських районів.

Вальсроде (Німеччина)

Вальсроде (Німеччина)

Місто Вальсроде розташоване майже в центрі землі Нижня Саксонія на території Західної Німеччини. На сьогоднішній день тут живе приблизно 25 тисяч мешканців.

Перша писемна згадка про Вальсроде датована 986 роком.

Бжег Дольний (Польща)

Бжег Дольний  (Польща)

Перша згадка про місцевість Бжег, що знаходиться на правому березі Одри, сягає 1353 року. Археологічні розкопки підтверджують існування містечка вже у ранньому середньовіччі - в VІ – VІІІ столітті. В 1663 році з ініціативи власника міста Георга Абрагама вон Дира місту було надано Магдебурзьке право.

Хелм (Польща)

Хелм (Польща)

Хелм – одне з найбільших міст східної Польщі, найбільше місто на кордоні Європейського Союзу. Населення - близько 70 тис. жителів. Хелм - давня столиця князівства, воєводства і Хелмської землі. Місто з багатими культурними традиціями, зі своєю неповторною архітектурою. Хелм - один з найцікавіших куточків сучасної Польщі, місто з понад тисячолітньою історією...

Ленчна (Польща)

Ленчна (Польща)

Назва міста походить від слова Taka (луг, лука) – луг над річкою.

Перші згадки про Ленчну датуються 1350 роком. Перелом в житті містечка наступив в 1462 році, коли Збігнєв з Ленчної продав село родині Тенчиньських.

Легіоново (Польща)

Легіоново (Польща)

Легіоново - це сучасне привабливе місто, що знаходиться за 20 кілометрів від Варшави. Історія Легіоново розпочинається у XІX столітті з відкриття в 1877 році залізничної станції “Яблонна”, навколо якої згодом розкинулось село. В 1918 році тут сформувались Легіони Пілсудського. 3 травня 1919 року поселенню офіційно надано назву – Легіоново.

Пінськ (Білорусь)

Пінськ (Білорусь)

Пінськ - місто обласного значення, районний центр Брестської області. Розташований на лівому березі річки Піна за 175 кілометрів від Бреста. Вперше згадується в “Повісті временних літ” в 1097 році, як місто, що належить Святополку Ізяславовичу, великому князю київському.

Утена (Литва)

Утена (Литва)

Утена - сучасна столиця Аукштайтійського етнографічного регіону, одна із найстаріших місцевостей Литви з населенням понад 33 тисячі жителів. В письмових джерелах, в листі короля Міндаугаса, в 1261 році перший раз згаданий дерев’яний замок біля струмка Утенеле. За легендою його побудував легендарний князь Утяніс.

Буча (Україна)

Буча (Україна)

Буча — місто обласного значення. Статус міста з 1 січня 2007 року. Буча розташована за 30 км на захід від Києва, між невеликими річками Бучанкою та Рокачем, поруч з містом Ірпінь.

Сміла (Україна)

Сміла (Україна)

Із сивої давнини, з красивих героїчних легенд постало  місто, назване Смілою. Хто б не була та дівчина, що стала символом невмирущої сміливості, прагнення волі, жертовності й патріотизму, вона передала жителям міста у спадщину найкращі генетичні риси. А образ її увічнено в Гербі міста Сміли.

Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти