Структура виконавчих органів

            Структура виконавчих органів
                                                       

Ковельська міська рада та її структурні підрозділи  
                                                                                 
                                                                                                                           

45000, м. Ковель, вул.. Незалежності, 73,
E-mail:
 post@kovelrada.gov.ua        info@kovelrada.gov.ua

1. Апарат управління

Міський голова

Кіндер Олег Олексійович

6-17-00

6-17-02

Секретар міської ради

Федосюк Віра Іванівна

6-17-15

Перший заступник міського голови

Гетьман Михайло Олександрович

6-17-03

Заступник міського голови

Прокопів Ігор Ярославович

6-17-07

Заступник міського голови

Товстига Андрій Володимирович

6-17-04

Керуючий справами виконкому

Бойко Володимир Богданович

6-17-09

Консультант міського голови

Конащук Юрій Анатолійович

 6-17-01

2. Відділ "Секрітаріат міської ради"

Начальник відділу

Приведенець Валентина Володимирівна

6-17-21

Головний спеціаліст

Ромашук Наталія Леонтіївна

6-17-21

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

3. Фінансове управління
Начальник управління
Романчук Валентина Олексадрівна                                          5-90-40

4. Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Начальник відділу

Троцюк Людмила Володимирівна

6-17-13

Заступник начальника відділу

Сачик Людмила Володимирівна

6-17-14

Головний спеціаліст

Кончаківська Тетяна Михайлівна

6-17-14

   
Завідувач господарством
Загорський Олег Васильович 6-17-14
Прибиральник службових приміщень
Дорош Надія Василівна  
Дорош Ольга Володимирівна  
Дурдієва Світлана Олександрівна  
Водій
Левчук Сергій Дмитрович 6-17-50
Федорук Микола Микола Миколайович 6-17-50
Чабан Олександр Васильович 6-17-50
Растригін Сергій Володимирович 6-17-50

5. Юридичний відділ

Начальник відділу

Куптій Геннадій Анатолійович

6-17-17

Заступник начальника відділу

Назарчук Андрій Георгійович

6-17-17

Головний спеціаліст

Клевецька Тетяна Геннадіївна

6-17-17

6. Відділ з питань  

цивільного захисту та екологічної безпеки

Начальник відділу

Дідковський Юрій Михайлович

6-17-32

Головний спеціаліст
Киричук Алла Федорівна

6-17-32

7. Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи

Начальник відділу

Мацюк Валерій Андрійович

6-17-20

Головний спеціаліст

Романюк Антоніна Захарівна

6-17-23

8. Центр надання адміністративних послуг

Начальник центру, державний адміністратор

Солодун Тетяна Вікторівна

6-17-32

Заступник начальника, адміністратор
Шайнюк Ірина Олегівна  

                                      Адміністратори:

Апатьєва Оксана Юріївна
Вовниш Ганна Володимирівна
Рудинська Ірина Юріївна

Завора Катерина Максимівна
Бедешко Віталій Андрійович
Козакевич Оксана Борисівна
Панасюк Сергій Іванович

6-17-49

Головний спеціаліст, програміст
Повх Інна Артурівна
Сектор реєстраційної роботи
Завідувач сектору, державний реєстратор
Онишкевич Алла Юріївна
 
Державні реєстратори
Прокоп'єва Леся Анатоліївна  
Мороз Тетяна Володимирівна  
Худик Зоряна Юріївна  

9.Відділ економічного розвитку та торгівлі 

Начальник відділу

Понікарчук Юлія Сергіївна

6-17-12

Заступник начальника відділу
Барна Лілія Андріївна 6-17-05

Головний спеціаліст

 

Загоруйко Анна Євгеніївна

Михалковська Ірина Дмитрівна

6-17-06

6-17-06

Герасимчук Ліліана Ростиславівна

6-17-05

10. Відділ  по управлінню майном комунальної власності

Начальник відділу

Васінович Вікторія Павлівна

6-17-28

Головний спеціаліст

Нечаєва Наталія Богданівна

6-17-28

Мацук Лариса Василівна

6-17-28

11. Відділ обліку, розподілу та приватизації житла

Начальник відділу

Іваненко Ніна Миколаївна

6-17-43

Сектор ведення реєстру територіальної громади
Завідувач сектору  
   
Оператор комп'ютерного набору  
   

12. Відділ містобудування та архітектури

Начальник відділу, головний архітектор

Мурай Людмила Любомирівна

6-17-39

12.1.Сектор планування та контролю за забудовою міста

Завідувач сектору

Приступчук Марія Іванівна

6-17-40

Головний спеціаліст

 

Чапко Юрій Олексійович

6-17-40



                           Сектор містобудівного кадастру

 

Попіка Світлана Петрівна

6-17-33

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства
Начальник управління
Донець Віталій Вікторович
Головні спеціалісти

Вашека Руслан Олександрович

Федчук Антоніна Іванівна
Даниленко Неля Андріївна


13. Відділ комунального господарства

Заступник начальника управління, начальник відділу

 

Балак Олександр Сергійович

6-17-41

Головний спеціаліст

 

Подліпінська Тетяна Олександрівна

6-17-42

14. Відділ земельних ресурсів

Начальник відділу


Логвінов Вадим Григорович
 
6-17-55

Головний спеціаліст

 

Ящук Світлана Іванівна


   

6-17-55

6-17-45

Спеціаліст 1 категорії

 

Демчук Людмила Анатоліївна

3-07-69

15. Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи

та зв’язків з громадськістю

Начальник відділу

 

 Семерей Руслана Віталіївна

6-17-08

Головні спеціалісти

 

Сачук Тетяна Іванівна


6-17-26

6-17-26

16.  Управління освіти
Начальник управління
Бичковський Віктор Васильович                                                5-95-18
                                                                                                                                5-35-48
17.  Управління соціального захисту населення
Начальник управління
Сагаль Софія Анатоліївна                                                           5-00-15

18. Відділ молоді, фізичної культури та спорту

Начальник відділу

 

   
Заступник начальника відділу  

Шум Ніна Омелянівна

6-17-18


Головний спеціаліст

 

Рижко Дмитро Григорович

6-17-19

20. Відділ культури

Начальник відділу

 

Кисляк Світлана Леонідівна

5-28-07

Головний спеціаліст

 

Горблюк Ірина Володимирівна

5-28-07

 21. Відділ охорони здоров’я

Начальник відділу

 

Жолінська Лідія Анатоліївна

6-17-30

23. Служба у справах дітей

Начальник служби

 

Вельма Жанна Валентинівна

6-17-27

Заступник начальника служби з питань опіки та піклування

 

Гупік Микола Іванович

6-17-24

Спеціаліст 1 категорії

 

Калінчик Наталія Василівна

6-17-24

 24. Загальний відділ

Начальник відділу

 

Кончаківська Надія Павлівна

6-17-22

Заступник начальника відділу по роботі із зверненнями громадян

 

Буран Ольга Анатоліївна

6-17-35

Головний спеціаліст з питань контролю

 

Товстига Інна Анатоліївна

6-17-00

Спеціаліст 1 категорії

 

Завора Надія Юхимівна

6-17-22

Головний спеціаліст-програміст
Скок Дмитро Петрович

6-17-16

25. Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

Шуляр Андрій Миколайович

6-17-11

Головний спеціаліст

Пилипчук Віктор Михайлович

6-17-11

26. Архівний відділ

Начальник відділу

Кислюк Олена Микитівна

6-17-47

Головний спеціаліст

Шинкарук Раїса Георгіївна

6-17-47

27. Трудовий архів

Начальник архіву

Головань Раїса Василівна

6-17-47

                                        

                              СТРУКТУРА АПАРАТУ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ   (скачати)

Фотогалерея
Посилання на сайти
Програма про наше місто