Відзначено працівників торгівлі

Відзначено працівників торгівлі

28 липня професійне свято відзначатимуть працівники торгівлі. З цієї нагоди на сесії міської ради представників галузі привітали міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк. Побажали успішної роботи, нових задумів та їх здійснення, здоров’я та родинного затишку.

За сумлінну працю, компетентність і професіоналізм, вагомий внесок у розвиток торговельної мережі міста, задоволення запитів споживачів, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників торгівлі Подякою міського голови відзначено: підприємців Андрія Клівака та Наталію Михалевич, керуючу супермаркетом «АТБ-МАРКЕТ» Юлію Шарий-Царініну, керуючу супермаркетом «Салют» Ольгу Панасюк, директора кафе «Казка» Олену Олексюк.

У Ковелі щороку зростає мережа закладів торгівлі. Сьогодні їх нараховується понад 450, з них - 40% реалізують продовольчі товари та 60% - промислові. Наше місто славиться і своїми ресторанами та кафе. Там постійно покращується якість сервісу, облаштовуються сучасні інтер’єри. До послуг ковельчан понад 70 (більше 3250 місць) різноманітних закладів, де можна гарно відпочити та задовольнити свої гастрономічні смаки.

Непросто сьогодні витримувати конкуренцію, забезпечувати високий рівень обслуговування, створювати належні умови праці, дотримуватись вимог та потреб часу. Успішний розвиток під силу тільки професіоналам.

Приємно, що у цій сфері працюють справжні віртуози своєї справи, люди, які готові щодня вдосконалювати свої знання і вміння.

Дорогі друзі!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі.
Зичимо Вам комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні! Міцного Вам здоров’я, життєвої наснаги, благополуччя, щастя та родинного затишку!  

Читайте також:

25 липня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти