Наближається до завершення будівництво водогону у мікрорайоні Ковеля-2

Наближається до завершення будівництво водогону у мікрорайоні Ковеля-2

 
У Ковелі наближається до завершення будівництво водогону від станції другого підйому по вулиці Володимира Кияна до мікрорайону Ковель-2. Разом з тим, тут проводиться реконструкція водозаборів. Облаштовують і вуличні мережі.
 
Кошторисна вартість об’єктів складає 26, 5 мільйона гривень. Лише цьогоріч з міської казни на ці потреби спрямовано майже 10 мільйонів гривень. Значну суму коштів отримали торік з державного бюджету.  За словами начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрія Стернічук,  роботи планують завершити до кінця нинішнього року. 
 
Як відомо, гостро постало питання забезпечення питною водою мешканців цього району після надзвичайної ситуації на  ветсанзаводі. Згідно з дослідженнями та, яку споживали люди з колодязів, не відповідала якості за санітарно-хімічними показниками. 
 
 
Було прийнято рішення про забезпечення централізованим водопостачанням мешканців вулиць: Хоткевича, Юності, Комарова, Богдана Хмельницького, Санітарної, Шептицького, Шишкіна, Північної, Крилова, Зелінського, Роксолани, Олійника, Гребінки, Бенделіані. Вони входять до кілометрової санітарно-захисної зони.
 
Тоді ж міський голова Олег Кіндер дав доручення доставляти питну воду до осель, що поблизу підприємства.
 
Відповідно до проекту протяжність водогону складає майже 7000 тисяч метрів. За результатами відкритих торгів підрядниками на виконання робіт стали ТзОВ «Зеніт» (м. Луцьк) та ПП Сантехмонтаж (м. Нововолинськ).
 
 При будівництві використовуються сучасні полімерні та герметизуючі матеріали для з’єднання елементів. Встановлються колодязі, пожежні гідранти, влаштовуються футляри в місцях перетину з автомобільними дорогами і підземними інженерними комунікаціями. 
 
Реалізацію цього важливого для міста і ковельчан проекту розпочали торік. Спорудження об'єктів потребує значних фінансових вкладень. Крім цього, у ході роботи виникає безліч технічних питань, які потребують негайного вирішення. Проте, люди з розумінням ставляться до тимчасових незручностей і з нетерпінням чекають того моменту, коли зможуть під’єднатися до нової водопровідної мережі.

Читайте також:

30 листопада 2018
Ковель VS Covid
Станом на 16.06.2021 
Захворіли за добу: 9
Одужали за добу: 48
Кількість хворих  в стац. МТМО: 38
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти