Підопічні відділення стаціонарного догляду – призери змагань з боча

Підопічні відділення стаціонарного догляду – призери змагань з боча

У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля нині проживає 18 чоловік. З них дев'ятеро - особи з інвалідністю, 5 – пересувається лише з допомогою інвалідного візка. Проте, незважаючи на свій фізичний стан, вони є активними учасниками багатьох заходів, що проходять в місті серед цієї категорії населення.

Нещодавно з ініціативи громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» на базі ЗОШ № 7 відбулись змагання на Кубок м. Ковеля з боча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. У них взяли участь й підопічні відділення стаціонарного догляду Віталій Клюнда, Анатолій Ясинський, Валерій Яцунік, які вже неодноразово займали призові місця. У цьому турнірі вони здобули ІІІ місце в командній дисципліні ВС 5.

Призери повернулись з гарним настроєм, сповнені позитивних вражень, з дипломами та солодкими подарунками, які були вручені організаторами заходу.

Щиро вдячні за допомогу у транспортному забезпеченні Світлані Печенюк, голові Ковельського міського осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Загалом для команди Ковеля  та проведення й організацію змагань  виділено кошти з міського бюджету.
 

Читайте також:

30 листопада 2018
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти