Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Володимирській, 137

Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Володимирській, 137

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Володимирській, 137 в місті  Ковелі Волинської області». Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. (Скачати)

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 26 вересня  2019 року  № 55/51 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Володимирській, 137».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
         
Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться на вул. Володимирській у південно-західній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану передбачена для розміщення об’єкту дорожнього сервісу та автостоянки. Земельна ділянка, на яку розроблено містобудівну документацію, перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для розміщення і обслуговування кафе, влаштування стоянки, автокемпінгу, зони відпочинку (кадастровий номер 0710400000:17:002:0003) і має площу 0,44 га. В межах проектної ділянки пропонується провести реконструкцію існуючої будівлі кафе з метою облаштування кафе з торговим закладом та офісними і адміністративно-побутовими приміщеннями,  розмістити криті майданчики для відпочинку та майданчики для тимчасового зберігання автомобілів. Площа забудови складатиме 880,0  кв.м, площа мощення – 2200,0 кв.м, площа озеленення – 1320,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
План червоних ліній
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Схема організації руху транспорту і пішоходів
Схема інженерних споруд і використання підземного простору
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  21 липня 2020 року по 21 серпня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 21 серпня 2020 року.                
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
 
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
 
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
 
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Володимирській, 137 в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 18 серпня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради
 
 
 
 
 

Читайте також:

20 липня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти