У Ковелі міграційна служба цьогоріч видала близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки

У Ковелі міграційна служба цьогоріч видала близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки

З початку року Ковельським районним відділом управління Державної міграційної служби в області видано близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки.

Оформлення, виготовлення та видача таких документів не припиняється і в умовах карантину. Право мати паспорт у вигляді ID-картки має кожен громадянин України за власним бажанням, - зазначають у міграційній службі.
- “ Наймолодший, кого ми оформляли, була особа 14-річного віку, - розповіла головний спеціаліст Ковельського райвідділу ДМСУ Тетяна Пацалай. 

-   Найстаршому заявнику, який звернувся за оформленням ID картки до нашого територіального підрозділу, був 90-річний громадянин. Усього за період карантину було оформлено 320 ID карток ”
 
Документ має вигляд пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника. Зокрема, цифрова фотографія, підпис та відбитки пальців. На відміну від паспорта у вигляді паперової книжечки, ніхто, крім власника, не зможе скористатися ID-карткою. Електронний паспорт також позбавляє необхідності носити з собою папірець з кодом платника податків.
 
- “ Не потрібно отримувати ідентифікаційний код в податковій службі. Працівником нашого відділу здійснюється запит дистанційно для отримання такого коду. Далі цей код вносять до паспорта громадянина України у вигляді ID картки”, - зауважила Тетяна Пацалай.
 
Послуга     ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків, що є дуже зручно. Відтепер діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви. Послуга ID-14 безкоштовна.
 
“ Звернувся до міграційної служби місяць тому, а сьогодні отримав ID-картку, - розповів 14-річний Артем Шепелевич. - Обслуговуванням задоволений: все було швидко і якісно”

Почастішали і звернення громадян за обміном старих паспортів-книжечок “радянського” зразка на сучасну ID-картку, — зазначають у міграційній службі. І просять громадян, які до них звертаються, дотримуватись правил карантину, встановлених МОЗ України.

Читайте також:

20 липня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти