У Ковелі на вулиці Ольжича планується будівництво магазину

У Ковелі на вулиці Ольжича планується будівництво магазину

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів автотехобслуговування, торгово-складського господарства по вулиці Ольжича в місті  Ковелі Волинської області» (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території,  визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  23 червня 2016 року 11/20 «Про підготовку матеріалів для продажу земельної ділянки шляхом аукціону».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розроблено детальний план, має  площу 0,1 га і розміщена в східній частині міста на вулиці Ольжича. Згідно генерального плану міста територія передбачена для розміщення магазину.  В межах проектної ділянки планується нове будівництво магазину та майданчика для паркування автомобілів на 8 машиномісць. Земельна далянка  перебуває у комунальній власності. Площа забудови території складатиме 210,0 кв.м, площа мощення - 704,0 кв.м, озеленення – 86,0 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  21 травня 2020 року по 22 червня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2020 року.                
     
 Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єктів автотехобслуговування, торгово-складського господарства по вулиці Ольжича в місті  Ковелі Волинської області відбудуться 23 червня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).


Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»
 
 
 

Читайте також:

21 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти