Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Педагоги ЗДО №12 «Золота рибка» навчають дошкільників дистанційно

Педагоги ЗДО №12 «Золота рибка» навчають дошкільників дистанційно

Із запровадженням карантину у ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» організували дистанційне навчання дошкільнят. Його директор Оксана Багнова націлила колектив на  впровадження нових форм роботи. Аби забезпечити вихованцям безперервний освітній розвиток, налагодили тісну співпрацю з батьками.

Педагоги підбирають  щоденні рекомендації для занять вдома. Це вправи та завдання різного виду зайнятості для вікових груп, а також ігри та відео для дозвілля. Розсилка  здійснюється на Viber-чати батьків та на сайті закладу.  Діти з батьками тримають аудіо- та відеозв'язок з вихователями в месенджерах Viber, Telegram, Whatsapp. Педагоги надсилають завдання з програми розвитку дошкільника «Дитина» та БКДО.  З-поміж іншого дистанційно  пропонували разом святково оздоблювати великодній кошик, поспостерігати за шиншилою та черепахою, виконувати комплекси різних фізичних вправ.

 На сторінках сайту батьки також одержують рекомендації від різних фахівців: вихователя – методиста Єрохіної Н.В., практичного психолога Дякової М.А., сестри медичної старшої Бордеану В.І., музичного керівника Корякіної Н.С., інструктора з фізкультури Шворак Н.В., керівників гуртків Шемейко Т.В., Кравчук М.П.. Наші педагоги задоволені від нових можливостей, які відкривають електронні платформи й інструменти. "Важко, але круто!" — кажуть вихователі. І не тільки молоді, а й педагоги зі стажем шукають час і натхнення працювати у програмах, вишукувати нові ідеї та рости.

Карантин через пандемію коронавірусу - це великий виклик і для батьків. Адже дошкільники не вміють читати великі тексти, у них поки немає самоконтролю. Тобто, має бути допомога зі сторони дорослих. І ми дякуємо за активність всім небайдужим батькам, які долучились до дистанційної роботи: за кожне виконане завдання, за кожне переглянуте відео та консультацію, за кожне надіслане фото. Ми отримуємо  десятки знімків та відеоколажів, які ілюструють старанно виконані  вправи дітлахами. Окрему подяку висловлюємо Вороб’ю Юрію, який забезпечує функціонування сайту ЗДО №12.

Всі ці кроки - це не просто  прояв турботи, а справжній доказ безкінечної любові до дитини. Тож навчаймось і працюймо разом.  Будьте здорові! Бережіть себе та своїх дітей!

Добірку світлин можна переглянути на нашій сторінці в Instagram www.instagram.com/zolota.rybka12/.
З дистанційним навчанням під час карантину в ЗДО №12 знайомтесь на сайті за посиланням  zolotarybka.net/ , крім цього всі відео - на youtube каналі за посиланням www.youtube.com/channel/UCSbn2iEceqlTaNEBvNH3L5A.


Наталія Єрохіна

Читайте також:

14 травня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти