Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

До відома ковельчан! Громадські слухання з обговорення містобудівної документації перенесено з 19 на 26 травня

До відома ковельчан! Громадські слухання з обговорення містобудівної документації перенесено з 19 на 26 травня

 З 27 квітня по 26 травня цього року проходить процедура громадського обговорення містобудівної документації, детальних планів території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17, реконструкції забудови по вулиці Драй –Хмари, реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 64 та розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області. Громадські слухання з обговорення документації були заплановані на 19 травня цього року.

У зв’язку з продовженням карантину до 22 травня, повідомляємо, що громадські слухання з обговорення детальних планів території відбудуться 26 травня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності, 73 (2-й поверх).

Додатково нагадуємо, що з детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «Публічна інформація», підрубриці «Публічна інформація щодо містобудівної діяльності».

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 26 травня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.


Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради
 

Читайте також:

14 травня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти