Міський голова Олег Кіндер зустрівся з партнерами спільного міжнародного проєкту

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з партнерами спільного міжнародного проєкту

Вчора, 11 лютого,  відбулася робоча зустріч учасників  спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки, який реалізується за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу. 
Як відомо, партнерами  Ковеля  є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі. У всіх на основі існуючих спортивних об’єктів будуть функціонувати спеціальні культурні центри. У нас - на базі  колишнього стадіону «Локомотив».
Для обговорення подальших кроків з реалізації проєкту у наше місто прибули бурмістр польського Щучина Артур Кучинські, заступник голови білоруського Щучинського районного виконавчого комітету Олена Пасюта, координатори й спеціалісти з розрахунків. 
З ними зустрівся міський голова Олег Кіндер. Олег Олексійович поінформував, що у Ковелі роботи на об’єкті  ведуться згідно плану, вони не припинялись і в зимовий період, а з настанням тепла  будуть активізовані.  
Про стан своїх справ розповіли інші учасники проєкту. Також було узгоджено подальші зустрічі, які мають відбутись у містах Польщі,  Білорусі, України.
Потому всі побували на  стадіоні «Локомотив», де і зводиться  сучасний спортивно-культурний комплекс з глядацькими трибунами на дві тисячі місць, конференц-залом. Згодом буде проведено благоустрій території, облаштовано парковки. Передбачені там у майбутньому легкоатлетичні доріжки та футбольне поле. Варто зауважити, що у партнерів Ковеля проводиться лише реконструкція діючих об’єктів,  у нас — нове будівництво.
 
У цьому році  планується святкове відкриття транскордонних центрів діалогу культур у кожному з трьох міст.
Читайте також:

12 лютого 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти