Колядники, щедрувальники й гості навідались у відділення стаціонарного догляду

Колядники, щедрувальники й гості навідались у відділення стаціонарного догляду

Новорічні та Різдвяні свята посідають особливе місце в житті кожної людини. Зазвичай, вони сповнені родинним настроєм та любов'ю. У ці дні маємо потребу освятитися найкращими почуттями, щиро побажати одне одному щастя та здоров'я, миру та злагоди. Кожен перебуває у піднесеному настрої та в передчутті дива, ніби реальність поглинає добра дитяча казка. Різдвяна зірка має зігріти серце і подарувати відчуття сімейного тепла і душевного спокою.

Особливої підтримки та родинного затишку потребують люди похилого віку, самотні та одинокі, які проживають у відділенні стаціонарного догляду. Щоб створити домашню атмосферу та висловити найкращі побажання, у відділення завітали учні Ковельського центру професійно-технічної освіти. Прийшли з колядками та привітаннями, подарували мешканцям установи не тільки гарний настрій, а й пригостили їх солодощами.  Приємно було спостерігати за тим, як  на обличчях жінок й чоловіків з’являлися посмішки й радість.

Добрими друзями та бажаними гостями тут завше є благодійна організація "Голос надії", Церкви Спасіння та Євангельських Християн Баптистів. І нині, напередодні свят, вони не оминули своєю увагою підопічних відділення. Привезли гостинці - фрукти, солодощі, а також засоби для повсякденного користування.

Актова зала перетворювалася на велику сцену: були тут і колядники, і щедрувальники, і просто гості.

Час зимових свят - унікальний. Від Миколая до Водохреща нас супроводжують натхнення, радість, віра та надія на краще. Саме ці почуття оселилися в серцях людей, які опинилися у непростих життєвих обставинах, після відвідин колядників, щедрувальників, благодійників.


Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля 

Читайте також:

16 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти