Заступник міського голови Ігор Прокопів зустрівся з представниками громадської організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”

Заступник міського голови Ігор Прокопів зустрівся з представниками громадської організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”

Заступник міського голови Ігор Прокопів зустрівся з представниками Ковельської громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” на чолі з керівником Володимиром Кравчуком.

Варто зауважити, що впродовж останніх двох років — це одне з найактивніших об’єднань в Ковелі, яке опікується людьми з інвалідністю. Вони залучають неповносправних до активного способу життя, проводять змагання з боча у нашому місті, організовують поїздки в інші регіони Волині.
У нинішньому році керівник Володимир Кравчук здобув перемогу у номінації “Громадський діяч року” у щорічному міському конкурсі “Кращий”. Відзнаку він отримав на День Ковеля.

Ігор Прокопів наголосив, що міська влада підтримує усі хороші справи організації. Це - проведення спортивних заходів для людей з обмеженими можливостями, організацію цікавого дозвілля. Також неодноразово надавалась допомога з транспортом для різноманітних поїздок, усіляко сприяли роботі “Добродії в дії”.

Також він зазначив, що на наступний рік у Програмі розвитку фізичної культури і спорту передбачені кошти на ряд заходів Асоціації. Мова йде про “ФЕСТ КОВЕЛЬ 2020”, який уже традиційно відбувається у рамках відзначення Дня Ковеля, участь у Кубку Світязя з боча та інші. Крім того, у місті громадським та благодійним організаціям, які опікуються особами з інвалідністю, ветеранами війни, праці та іншими пільговими категоріями населення надається фінансова підтримка. Таку допомогу може отримати і “Добродія в дії” за умови дотримання вимог законодавства щодо використання бюджетних коштів.

Про те, як організація може розпорядитись ресурсом, більш детально розповіла начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль. Вона наголосила, що одним з важливих моментів є звітність.

На думку Ігоря Ярославовича, депутати їм теж не відмовлять у фінансовій підтримці.

Також заступник міського голови пообіцяв посприяти у виділенні приміщення для тренувань та проведення заходів.
Представники організації запевнили, що і в наступному році вони не збавлятимуть темпів і мають досиь багато планів. Вони продовжать свої позитивні напрацювання, а серед найамбітніших проєктів — конкурс “Краса/мужність без обмежень - Волинь 2020 ”.

Чимало конкретних пропозицій є в членів організації щодо роботи Комітету доступності. Аби їх реалізувати, вони делегуватимуть представника до його складу.

Так як питань виникало впродовж розмови дуже багато, то Ігор Ярославович запропонував у подальшому зустрітись та продовжити діалог.

Читайте також:

27 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти