У Ковелі головна ялинка міста засяяла новорічними вогнями

У Ковелі головна ялинка міста засяяла новорічними вогнями

Учора у Ковелі урочисто відкрили головну ялинку міста, яка під аплодисменти малечі і дорослих засяяла новорічними вогнями. Стилізованою ілюмінацією прикрасили і ялинки на площі Героїв Майдану, приміщення Будинку рад.

Потому дійство перемістилось до паркової сцени, яка своїм творчим й креативним оформленням створювала особливий настрій глядачам і митцям. Тут на всіх чекало свято “Святий Миколай іде – Різдво веде”.

Поруч було розгорнуто ярмарок, де можна було придбати новорічні сувеніри, вироби ручної роботи майстрів нашого міста та зігрітись гарячими напоями.

Мистецький захід тривав понад дві години. Ведучі Наталія Гончар та Аліна Кубська впродовж вечора підбадьорювали усіх гостей, закликали їх до веселощів та розваг.

Поздоровив ковельчан Святий Миколай: “Нехай буде щастя кожній родині, до кожної оселі, до кожної дитини завітає радість і добро . А найбільшим подарунком для усіх хай буде мир.

Зичу, щоб Ваші домівки повнились світлом і теплом, дитячим сміхом та батьківським спокоєм, а душу зігріває надія та віра у краще майбутнє”.

У присутніх була хороша нагода зробити знімок з Миколаєм у спеціально облаштованих фотозонах, в які організатори вклали часточку душевного тепла, неабиякі старання та фантазію.

У концертній програмі взяли участь: вихованці зразкових студій «Надія» (керівник Ірина Новожилова) та "Нові таланти" (Світлана Шиманська), «Дзвіночок» (Інна Темрук) НД «Просвіта», студії естрадного співу «Зорепад» (Руслана Шацька), студії сучасної хореографії «Пірует» (Марина Приц), народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Барвінок» (Любов Ризванюк), народний аматорський фольклорний гурт «Намисто” (Наталія Гончар), ансамбль пісні і танцю “Лісова пісня” (Світлана Труш, Олексій Кіпень), ансамбль НВК №13 (Олег Корнелюк).

Феєрвеерк із холодних вогнів завершив колоритне святкове дійство.

Читайте також:

20 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти