На день народження школи №12 прийшли представники влади, вчителі, випускники, а також колишні педагоги

На день народження школи №12 прийшли представники влади, вчителі, випускники, а також колишні педагоги

Ця осінь видалась багатою на ювілеї закладів освіти міста. Серед них — 30-річчя ЗЗСО №12

Нова школа у мікрорайоні Ковеля-2 розпочала роботу 1 вересня 1989 року. Нині тут навчається понад тисяча учнів, яких дорогами знань ведуть 76 педагогів.

На день народження школи прийшли представники влади, вчителі, випускники навчального закладу, а також колишні педагоги, які протягом багатьох років вкладали свою душу у навчання та виховання дітей.

З дня відкриття закладу - 28 років його директором був Сергій Шворак.

Як пригадує Сергій Корнійович, прагнули відразу будівлю наповнити життям, зацікавити дітей, організувати не тільки якісний освітній процес, а й дозвілля.

Про беззаперечний авторитет керівника, повагу і шану серед колег красномовно засвідчили неодноразові аплодисменти на його адресу.

У 1994-1995 директором працював Валерій Кубай, який нині очолює ЗЗСО-ліцей № 7. З вересня минулого року керівником закладу призначено Ігоря Щура.

Привітали педагогічний колектив зі святом секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів. Вони висловили щиру вдячність ветеранам педагогічної праці та учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям.

За сумлінну працю, високі здобутки у навчально-виховному процесі, педагогічну майстерність, творчу ініціативність, участь у житті міської громади та з нагоди 30-річного ювілею школи Подякою міського голови відзначено колектив школи. Також заклад від міської влади отримав подарунок — телевізор.

Слова вітань та щирих зичень звучали у цей день від начальника управління освіти Віктора Бичковського та голови благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва “Патріоти Волині” Павла Самолюка.

Директор Ігор Щур у своїй промові говорив про тих, хто примножує добру славу школи, докладає зусиль, аби тут було комфортно й затишно. А це - спільні старання міської влади, батьків, вчителів.

Особливі слова вдячності він висловив місцевій владі, народному обранцю за фінансову підтримку, допомогу у розбудові та розвитку закладу.

До ювілею учні зі своїми наставниками підготували цікаву виставку про минуле і сьогодення закладу, присвятили рідній школі стіннівки, організували фотозони.

Це було свято зустрічей, свято – спогадів, під час якого у багатьох присутніх гостей на очах бриніли сльози. Адже кожен згадував своє життя, дитинство, молодість, які пов’язані з дванадцятою. А нинішні вчителі, ветерани праці, яким довелося виступати на святі говорили, що вдячні Богу за те, що лінії їхнього долі тісно переплетені з мелодією шкільних дзвінків, які лунали саме тут. 

Читайте також:

21 жовтня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 16.06.2021 
Захворіли за добу: 9
Одужали за добу: 48
Кількість хворих  в стац. МТМО: 38
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти