У Ковелі капітально відремонтували ще одну прибудинкову територію

У Ковелі капітально відремонтували ще одну прибудинкову територію

Прибудинкова територія на вулиці 1 Грудня, 2 та 4 за останні місяці набула сучасного вигляду. Пропонуємо нашим читачам порівняти на фото як кардинально змінилась картина.

У цьому дворі здійснено реконструкцію інженерних мереж. Також для зручності розширено під’їзну дорогу, яку разом з тротуаром викладено бруківкою. Облаштовано і майданчик для паркування транспортних засобів, якого тут досі не було.

Усі роботи профінансують з міського бюджету. На це виділено понад два мільйони гривень. На об’єкті працювала бригада ТОВ "Єврошляхбуд Ковель", яка стало переможцем відповідної закупівлі.

Крім того, що здійснено ряд робіт з благоустрою, на клумби завезено грунт, аби весною мешканці змогли облаштувати квітники. Щоправда, біля одного з під’їздів уже про це подбали. Кілька кущів чорнобривців одразу додали ще більшої привабливості цій території.

Керівник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук сподівається, що мешканці будинків будуть підтримувати створений порядок і благоустрій, неодмінно подбають про озеленення, влаштування квітників, затишних зон для свого відпочинку та дозвілля дітей.

Втім, маленькі мешканці знайшли уже чималий позитив у змінах. Вони наввипередки ганяють рівненькою дорогою на своїх роликах та самокатах.

У Ковелі на прибудинкових територіях уже впродовж кількох останніх років наводять лад. Зокрема, цьогоріч також капітально полагоджено двори на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги, 17. Крім того, ведеться ремонт територій біля двох багатоповерхівок — на вул. Мечникова, 2 та Заводській, 17. За цими адресами благоустрій здійснюватиметься поетапно. 

Читайте також:

27 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти