У Ковелі розпочинає свою роботу ТЦ “Епіцентр”

У Ковелі розпочинає свою роботу ТЦ “Епіцентр”

У Ковелі на вулиці Володимирській, 135а розпочинає свою роботу ТЦ “Епіцентр”. 55-й у мережі та 3-й на Волині. Його було збудовано у нашому місті впродовж двох місяців.

Сьогодні символічну стрічку перерізали перший заступник міського голови Михайло Гетьман, генеральний директор національної мережі ТЦ “Епіцентр К” Петро Михайлишин та інші представники компанії.

Михайло Олександрович зазначив: «Приємно, що такі об’єкти з’являються у місті. Сьогодні дуже важливо, що це і робочі місця для ковельчан. Також власники поповнили місцевий бюджет. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток інфраструктури міста. Закликаю інших інвесторів: приходьте до нас, ми будемо вам раді. Ковель готовий до конструктивної, взаємовигідної співпраці».

“Епіцентр” у 13 відділах пропонує своїм покупцям понад 30 тисяч найменувань товарів для будівництва, ремонту та облаштування житла. Крім того, тут буде розташований магазин спортивних товарів Intersport.

Подбала компанія і про благоустрій прилеглої території. Зокрема, облаштовано тротуарні доріжки, встановлено вуличне освітлення. Передбачено поряд із закладом понад 90 паркувальних місць. Також проведено ремонт зупинки громадського транспорту.

Генеральний директор національної мережі ТЦ “Епіцентр К” Петро Михайлишин висловив сподівання, що у Ковелі торговельний центр буде користуватись популярністю.

- Щиро дякую місцевій владі, особисто міському голові Олегу Кіндеру за розуміння, сприяння у нашій роботі. Ковель отримає неабияку вигоду від роботи “Епіценту”, адже це понад 50 робочих місць та щорічно понад мільйон гривень до бюджету, - наголосив керівник компанії.

А у наступні два дні, 7 та 8 вересня, на відвідувачів чекають приємні сюрпризи. Перші 100 покупців стануть власниками телевізорів, мікрохвильовок, мультиварок та інших цінних призів. Відбудеться розіграш подарункових сертифікатів на 50 000 гривень.

Завітайте і переконайтесь!

Читайте також:

06 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти