Ковельчани отримати ліцензійну путівку на Паралімпійські ігри 2020 в Токіо

Ковельчани отримати ліцензійну путівку на Паралімпійські ігри 2020 в Токіо

У австрійському місті Лінц-Оттенсхайм пройшов чемпіонат світу з веслування академічного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Його учасниками були спортсмени 18 кращих команд світу.

У класі PR3mix4+ ( екіпаж четвірка розпашна з стерновим) команду України представляло двоє вихованців Ковельського відділення ОДЮСШІ Волинського центру «Інваспорт» - Дмитро Герез та Станіслав Самолюк.

У першому заїзді (2000м) наша команда прийшла до фінішу другою, поступившись лише чемпіонам світу та Паралімпійських ігор 2012 та 2016 років, четвірці з Великобританії, випередивши команди Німеччини, Польщі, Австрії і Кореї. Українці вийшли до півфіналу змагань, а згодом - до фіналу групи В.

У заключному найдраматичнішому заїзді нашим атлетам вдалося обійти команди Китаю, Нідерландів, Німеччини та на останніх метрах дистанції команду Бразилії, випередивши її всього на 0,39 сек. Наші спортсмени прийшли до фінішу другими, що дало змогу отримати бажану ліцензійну путівку на Паралімпійські ігри 2020 в Токіо (Японія) .

До речі, наша четвірка була наймолодшою командою чемпіонату, середній вік веслувальників – вісімнадцять з половиеною років.

Вітаємо наших молодих паралімпійців!


Валерій Дружинович,
Заслужений тренер України 

Читайте також:

06 вересня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 16.04.2021 
Захворіли за добу: 63
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 82
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти