У Ковелі визначено переможців конкурсу на посади директорів ЗЗСО-ліцеїв №№ 1,7 та 11

У Ковелі визначено переможців конкурсу на посади директорів ЗЗСО-ліцеїв №№ 1,7 та 11

Сьогодні, 28 серпня, відбувся черговий етап конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти міста – ліцеїв №№ 1,7 та 11 – письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей та публічна презентація планів перспективного розвитку закладів. 

Їх проходили усі претенденти одночасно у присутності членів конкурсних комісій. Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку з двохсот, оприлюднених на сайті міської ради.

Конкурсантам було запропоновано на вибір 10 варіантів тестів.

До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей (понад 26 питань). Перевірка робіт відбувалась у присутності всіх членів комісій за наданими ключами розв’язків.

Комісіями затверджено такі результати:
Претендент Варіант Максимально можлива кількість балів Набрано балів Допуск до етапу презентації
Донюш Тетяна Миколаївна  5 50 40 Допущено
Кубай Валерій Олександрович  10 50 38 Допущено
Сидорук Галина Олексіївна 1 50 41 Допущено
 
Комісія заслухала також публічні презентації планів перспективного розвитку закладів. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

Усі успішно справились із поставленими завданнями. У результаті переможцями конкурсу стали – Тетяна Донюш (ЗЗСО№1), Валерій Кубай (ЗЗСО№7) та Галина Сидорук (ЗЗСО №11), які на сьогодні й очолюють ці заклади.

Читайте також:

28 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти