До Дня Державного Прапора у Ковелі — патріотичний велопробіг

До Дня Державного Прапора у Ковелі — патріотичний велопробіг

Сьогодні, у День Державного Прапора України, відбувся велопробіг вулицями міста з державною символікою.
Понад 70 ковельчан стартували від площі Героїв Майдану. Вони проїхали до монумента Тарасу Шевченку, далі маршрут проліг вулицями Грушевського, Смірнова, а фінішували любителі спорту біля пам’ятника борцям за волю України. Там вони взяли участь в міських урочистостях.
 
Одна з учасниць Наталія Шеремета говорить, що підтримує подібні заходи. “Мені подобається ця акція. Сьогодні свято — День Державного Прапора. Я  прочитала оголошення про велопробіг, що вітається символіка, вишиванки і  вирішила одягнутись у національне вбрання”, - мовила ковельчанка.
У святковій колоні було надзвичайно багато юних ковельчан. Зокрема, ціла команда міського центру “Спорт для всіх” разом зі своїм директором і тренером Романом  Лисом таким чином  теж вирішили відзначити День Державного Прапора.
Людмила Хоменчук розповіла, що теж є постійною учасницею таких патріотичних заходів, які проходять в місті. Про нинішній довідалась із соціальних мереж і разом з чоловіком долучилась до компанії велосипедистів.
Напередодні Дня Незалежності пані Людмила побажала усім: “Бути більш активними, патріотами свого краю,  мати свою позицію. У нас прекрасна держава. Тож  будьмо щасливими в цій країні, нікуди не виїжджаймо, а будуймо свою Україну разом”.

Читайте також:

23 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти