Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

 З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення житлових будинків  по вулиці Будищанській, 51-Б в  місті  Ковелі Волинської області».

Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури, функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами на території площею 0,1057 га по вул.Будищанській, 51-Б.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  22 березня 2018 року №35/34 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території розміщення житлових будинків по вул. Будищанській, 51-Б»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Проектом передбачається розмістити на земельних ділянках площами 472 і 473 кв.м кадастровими номерами 0710400000:05:032:0036 та 0710400000:05:032:0035, які перебувають у приватній власності і мають цільове призначення - для будівництва індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд, два зблоковані житлові будики з гаражами на першому  поверсі та господарську будівлю по вул. Будищанській, 51-Б. Площа забудови складатиме 295,0 кв.м, площа мощення – 387,0 кв.м, площа озеленення – 375,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 23 серпня 2019 року до 23 вересня 2019 року з  8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 23  вересня 2019 року.        
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення житлових будинків  по вулиці Будищанській, 51-Б в  місті  Ковелі Волинської області відбудуться 10 вересня 2019 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

23 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти