У закладах культури тривають ремонтні роботи

У закладах культури тривають ремонтні роботи

Чимало цьогоріч заплановано і уже зроблено для облаштування комфортних умов праці та навчання у закладах культури та школах естетичного виховання.

Зокрема, завершується ремонт другого корпусу школи мистецтв, що на вулиці Відродження.

Нині будівельники працюють у народному домі «Просвіта». У залі, де займаються спортивні секції та хореографічні колективи, заплановано облаштування роздягалень для дітей та декоративне оздоблення стін, ведеться повна заміна підлоги.

Впродовж останніх років Н.Д.“Просвіта” кардинально змінився: капітально відремонтовано фоє, глядацький зал, сцену.

На продовження уже у нинішньому році оновили коридор, де знаходяться кабінети адміністрації та займаються колективи.

Нещодавно завершили роботи у танцювальному залі — встановили нову вентиляцію, пофарбували стіни і оновили підлогу. Приміщення повністю готове до репетицій у новому сезоні.

Заступник міського голови Ігор Прокопів зазначає, що всі роботи були заплановані, кошти на їх проведення передбачені у бюджеті. “Загалом в останні роки нашим закладам культури приділяється дуже багато уваги. Виконано великий об’єм ремонтів у кожному приміщенні. Це і народний дім “Просвіта”, культурно-просвітниький центр, художня школа і школа мистецтв. Але, щоб і надалі підтримувати їх у належнму стані, заздалегідь визначається першочерговість необхідних оновлень і формуються запити уже на новий 2020-й бюджетний рік”, - прокоментував Ігор Ярославович. 

Читайте також:

26 липня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 26.07.2021 
Захворіли за добу: 1
Одужали за добу: 1
Кількість хворих  в стац. МТМО:  8
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти