У Ковелі відбулось урочисте засідання з нагоди Дня Конституції

У Ковелі відбулось урочисте засідання з нагоди Дня Конституції

Напередодні Дня Конституції у Ковелі відбулось урочисте засідання на якому були присутні депутати міської ради, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету та мешканці міста. Міський голова Олег Кіндер виступив з промовою, в якій, зокрема, сказав, що «на сьогодні наша держава у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І тепер українці ще більше розуміють важливість Головного Документа, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина».


Звертаючись до містян, Олег Олексійович побажав присутнім та їхнім родинам добробуту та впевненості у кращому й благополучному житті у власній країні, а також злагоди, порозуміння та миру в українській державі. 
 
За досягнуті успіхи, сумлінну працю, професіоналізм та компетентність, а також активну громадянську позицію та з нагоди свята Подякою міського голови було відзначено голову громадської організації «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур», Артемук Ірину, приватних нотаріусів Заліську Наталію та Кушнерук Альону та депутата міської ради Мілінчука Андрія.Читайте також:

27 червня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти