Проєкти регуляторних актів опрацювали на громадських слуханнях

Проєкти регуляторних актів опрацювали на громадських слуханнях

Відбулись громадські слухання з обговорення проєктів регуляторних актів  «Про встановлення ставок земельного податку» та
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», на яких головувала секретар міської ради Віра Федосюк.
З першого питання  заслухали начальника відділу земельних ресурсів Вадима Логвінова. 
Проєкт рішення міської ради «Про встановлення ставок земельного податку» розроблено відповідно до форми, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів. 
 
У зв’язку із внесеними змінами до Податкового кодексу України цим рішенням передбачається встановити ставку земельного податку за землі лісогосподарського призначення у розмірі 0,050 відсотків від нормативної грошової оцінки землі, за землі сільськогосподарського призначення для індивідуального та колективного садівництва  у розмірі 0,300 відсотків від нормативної грошової оцінки землі. Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту пропонується встановити ставку земельного податку у розмірі 3,000 відсотки від нормативної грошової оцінки землі. Крім того, пропонується звільнити від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків учасників бойових дій,  які брали безпосередню участь в АТО і ООС за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками, для ведення городництва.
 
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» інформувала присутніх  начальник відділу економіки і фінансів галузей народного господарства фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради Валентина Затериха.
 
Органи місцевого самоврядування в рамках, визначених Бюджетним та Податковим кодексами України, мають ухвалювати рішення про встановлення місцевих податків і зборів на наступний рік для відповідного місцевого податку чи збору. 
 
Проєкт регуляторного акта підготовлено на виконання вимог законодавства.
 
Передбачається залишити ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на попередньому рівні. 
 
Пропозиції та зауваження щодо  проєкту рішення не надходили.
 
Учасники громадських слухань погодили запропонований проєкт регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та винесли проєкт рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» на розгляд сесії міської ради.

Читайте також:

26 червня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 16.06.2021 
Захворіли за добу: 9
Одужали за добу: 48
Кількість хворих  в стац. МТМО: 38
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти