Свято молоді у Ковелі обіцяє стати найяскравішим днем року

Свято молоді у Ковелі обіцяє стати найяскравішим днем року

У подарунок до Дня молоді молодіжний центр «Місто ідей» готує фестиваль фарб Холі. Ця подія у Ковелі відбудеться вперше, проте подібні заходи давно «прижилися» в інших містах України та за кордоном. 
 
Країна походження фестивалю фарб Холі - Індія. Холі - це індійське народне свято на честь приходу весни. 
 
В Україні та інших європейських країнах здебільшого фарби Холі використовуються для організації яскравої молодіжної вечірки, дитячих розваг і сімейного відпочинку. 
 
У Ковелі ж мета проведення фестивалю - подарувати молоді незабутні емоції, дозволити насолодитися різнобарв‘ям життя, натанцюватись  і зробити чудові фото. 
 
Ідею команди молодіжного центру організувати фестиваль фарб у Ковелі підтримали міська влада і місцеві підприємці. Свято допоможуть створити відділ культури, запальна ведуча Альона Корнелюк, Сім’я ресторанів Classic та драйвовий Dj Mario, магазин музичних інструментів «До Мажор», школа танцю «M-Jump Dance School». Фарби Холі від сьогодні можна придбати у магазині «Кулька», що знаходиться на бульварі Лесі Українки. 
 
Організатори не рекомендують приходити на свято зі своєю фарбою, а купити у спеціалізованому магазині, де її попередньо перевірено і зауважено безпечність для шкіри та одягу. 
 
Фестиваль проходитиме 30 червня з 19 до 23 години у  парку культури і відпочинку ім.Лесі Українки.  Вхід  вільний. Вік гостей не обмежений. 
 
Обов’язковий дрескод - білий або світлий одяг, якого не шкода зробити максимально кольоровим. Проте фарбу Холі легко відіпрати. 
 
 
Організатори обіцяють, що усі гості додому підуть з яскравим одягом і феєричними емоціями. 
 
 
Відео з подібного заходу тут: 
 
https://www.youtube.com/watch?v=Hh-o5g4tLVE&feature=youtu.be
 
 
Молодіжний центр «Місто ідей»
 
 
 

Читайте також:

26 червня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти