Депутати опрацьовують сесійні матеріали

Депутати опрацьовують сесійні матеріали

Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів провів її голова Андрій Мілінчук за участю членів Володимира Бичика, Галини Стасюк, Сергія Неридька та секретаря міської ради Віри Федосюк.
Обговорено проекти рішень: про внесення змін до рішення міської ради від 22.02.2018 р. №34/4 “Про затвердження міської Програми профілактики правопорушень і злочинів на 2018-2020 роки”,  затвердження переліку адміністративних послуг,  перейменування та затвердження нових редакцій статутів закладів загальної середньої освіти «ЛІЦЕЙ №1 м.КОВЕЛЯ», «ЛІЦЕЙ №7 м. КОВЕЛЯ»,  «ЛІЦЕЙ №11 м. КОВЕЛЯ», ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №13 МІСТА КОВЕЛЯ», ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СТАНЦІЯ  ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ МІСТА КОВЕЛЯ», проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.
Під час їх опрацювання роз’яснення і відповіді на запитання давали начальники відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи Валерій Мацюк, центру надання адміністративних послуг - Ольга Чайка та управління освіти - Віктор Бичковський. 
Про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, тимчасових конструкцій та елементів благоустрою на території міста Ковель доповідала начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай. Це питання розглядалось і на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. Тоді до обговорення долучились підприємці, які ведуть свою діяльність на квітковому ринку на вул.Театральній. Адже передбачається його перенесення у сучасну споруду на територію біля «Кіно». Прийшли вони і на нинішнє зібрання. Оскільки у людей є свої міркування і пропозиції, вирішили за доцільне їх обговорити у понеділок за участю представників влади та зацікавлених ковельчан.
Депутати підтримали внесення змін до рішень міської ради щодо визначення термінів роботи тимчасових контрольних комісій міської ради та їх звітування.  Також погодили процедурні питання стосовно регуляторних актів. Рекомендували голові постійної комісії Андрію Мілінчуку підписати довідки щодо регуляторного впливу регуляторних актів – рішень міської ради про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та земельного податку.

Читайте також:

21 червня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти