У Ковелі вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

У Ковелі вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні на меморіалі Слави зібралися ветерани, духовенство, представники міської та районної влади, трудових колективів, інтелігенції, службовці, громадські активісти. 
Ведуча заходу Наталія Гончар закликала не забувати своєї історії, подвигу мужніх воїнів Другої світової, дітей війни. 
 
На жаль, мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю. Та вдячні нащадки не забудуть героїв-визволителів, спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Ковельчани пам’ятають про тих, хто відстоював перемогу, чиї життя були покалічені та зруйновані у роки війни.
 
Присутні вшанували пам’ять жертв воєнного лихоліття хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню. 
Далі учасники заходу рушили до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору», щоб згадати своїх земляків, яких у другий день війни розстріляли енкаведисти.
Серед загиблих було багато молодих юнаків та дівчат, які відстоювали незалежність України, пропагували рідну мову, українську пісню. Начальники в’язниць, території яких могли бути окуповані німцями в перші дні війни, отримували телеграми.
В них йшла мова про знищення в’язнів незалежно від того, за що і на скільки часу вони засуджені.
 
Поминальну панахиду за невинно загиблими відслужив настоятель церкви Преображення Господнього отець Ростислав з духовенством.

 

Читайте також:

21 червня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 16.06.2021 
Захворіли за добу: 9
Одужали за добу: 48
Кількість хворих  в стац. МТМО: 38
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти