Народний депутат України Степан Івахів: вірю Ковельській лікарні, довіряю її спеціалістам

Народний депутат України Степан Івахів: вірю Ковельській лікарні, довіряю її спеціалістам

Нинішній день для Ковельського МТМО пройшов під знаком відкриттів.
У лікарні стартувала робота модернізованого відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, сучасного операційного блоку,  суперпотужного   апарата  магнітно-резонансної томографії (SIEMENS Avanto ), завершено капітальний ремонт покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу та відбулась презентація  скульптури “Розвиток” біля центрального входу.
 
Оглянути ці зміни завітало чимало гостей. Серед них — міський голова Олег Кіндер, народний депутат України Степан Івахів, голова Волинської ОДА Олександр Савченко, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник обласного управління охорони здоров’я  Ігор Ващенюк.
На переконання міського голови Олега Кіндера, важливо, що для розвитку медицини в Ковелі вдалось організувати співпрацю між усіма гілками влади. А найважливішим результатом цього є поліпшення якості обслуговування людей, надання їм необхідної медичної допомоги. Рівень об’єктів, які відкривались, відповідає світовим стандартам.
 
Про те, що Ковельський госпітальний округ має  хороші перспективи, говорив голова ОДА Олександ Савченко: “На сьогодні найвищі темпи розвитку медицини на Волині саме у Ковелі. Ми тут часто буваємо, відкриваємо оновлені відділення, запускаємо нову апаратуру. Те, що робить молода команда головного лікаря Олега Самчука — це глобально. Вони визначили пріоритети та мають  стратегію”.
 
Своїми враженнями і думками після оглядин оновлених об’єктів поділився народний депутат Степан Івахів.
 
- Якщо оцінювати роботу керівника Олега Самчука  та колективу за п’ятибальною системою, то це 5 з плюсом. Я знаю, як створювати нове. Часом дивуюсь, бо тут це здійснюється семимильними кроками. Здається, нещодавно були на відкритті ангіографа, а сьогодні  знову стільки зроблено. Вони молодці. У нас хороша співпраця, взаєморозуміння. Не пам’ятаю питань, які б нам бачились по -різному.
І, напевне, найвищою оцінкою від нардепа стало наступне зізнання: “Я багато поїздив, побачив світ і можу сказати, якщо виникне необхідність, то я приїду сюди. Мої рідні і близькі, наближчі мої люди, вони проходять тут обстеження, лікуються. Я вірю ковельській лікарні, довіряю її спеціалістам. Тут європейський кваліфікований підхід не тільки за насиченістю обладнання, але дуже активно вдосконалюють свій фах медичні працівники”.
Головний лікар Олег Самчук на знак поваги вручив почесним гостям логотип медичного закладу.
 
- Ми хочемо створити лікарню, яка б не трималась на персоналіях,  а щоб це був бренд, якому люди довірятимуть без прізвищ. Хочемо, щоб наша абревіатура  - МТМО була відома в Україні, світі.  Ми дуже хочемо цього і зробили уже чимало кроків у цьому напрямку, - досить оптимістично заявив Олег Олегович.
 
Фінальним акордом  зустрічі стала презентація скульптури “Розвиток”. Її автором є колишній ковельчанин Володимир Гончарук.
 
Довідково
 
Сучасний операційний блок №1 з окремим інфекційним блоком, європейського рівня з трьома операційними, які  укомплектовані новітнім потужним обладнанням ведучих європейських фірм: наркозно-дихальні апарати фірми AEONMED, операційні лампи та відсмоктувач хірургічний - DRAGER, монітори пацієнта MINDRAY, столи операційні – BIOMED, підвісні консолі - Tedisel Medical.
Модернізоване відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, відповідає світовим стандартам надання невідкладної медичної допомоги, розраховане  на 12 ліжок, та при потребі може бути збільшене до 15 ліжок (до цього було розгорнуто лише 6 ліжок). Завдяки влаштованим скляним перегородкам у реанімаційних залах, покращились умови нагляду медичним персоналом за пацієнтами. Медичне обладнання для спостереження за основними показниками стану пацієнта розміщене на функціональних підвісних консолях, що дає вільний доступ медичного персоналу до пацієнта.
Магнітно-резонансний томограф. Протягом трьох років співпраці Ковельського МТМО з обласною державною адміністрацією, обласною радою, управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та Ковельською міською радою для покращення діагностично - радіологічної служби Ковельського МТМО залучено інвестора ТзОВ Гемо Луцьк, яким встановлено в 2016 році  комп’ютерний томограф SIЕMENS SOMATOM Emotion 6S. В квітні 2019 року даний апарат замінений на новий, більш  потужніший SIЕMENS SOMATOM Emotion 16S.
Цим же інвестором встановлений новітній суперпотужний апарат магнітно-резонансної томографії (SIЕMENS Avanto 1,5 Тл), потужністю 1,5 Тл. Для розміщення даного апарата проведений капітальний ремонт приміщення, яке відповідає всім необхідним вимогам.  Вартість проекту 1,2 млн євро.
Нова покрівля
За сприяння народного депутата України Степана Івахіва на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку з державного бюджету виділено кошти для Ковельського МТМО на капітальний ремонт покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу ЦРЛ.
Читайте також:

03 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти