У Ковелі привітали добровольців

У Ковелі привітали добровольців

14 березня відзначається День українського добровольця. Тож сьогодні засідання виконкому розпочалось зі слів вдячності людям, які свідомо, за покликом власного серця стали на захист Батьківщини. 

Міський голова Олег Кіндер разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк, заступником Ігорем Прокопівим привітали  добровольців. 

За мужність і патріотизм, відданість українській нації, особистий внесок у відстоювання миру, захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності рідної країни Подяки міського голови та матеріальну допомогу  отримали Леонід Хвещук, Віталій Тимофєєв, Ігор Рожко, Валерій Гонта, Анатолій Ковальчук, Василь Козуля, Олександр Ройзін, Михайло Оніжук та Ігор Слайко.

Великою мірою саме завдяки добровольцям було призупинено ворога. Багато наших земляків не повернулись додому, вони віддали життя за Україну На знак пам’яті про них Олег Кіндер оголосив хвилину мовчання.

«Ваша мужність та незламний дух здатні пoдoлати будь-які перешкoди. У пам’яті назавжди збережуться подвиги нинішніх воїнів-захисників, а також ваша безмежна відданість справі, любов до рідної землі та звитяга», - наголосив Олег Олексійович.

Також він побажав Героям міцного здоров'я, щастя, злагоди і благополуччя у родинах, удачі у всіх починаннях та мирного неба на рідній землі!

Церемонію нагородження продовжили врученням відзнак Президента України “За участь в антитерористичній операції”. Цю почесну місію виконали міський голова Олег Кіндер разом з військовим комісаром Сергієм Гладуном.
 
А на завершення Валерій Гонта сказав, що найціннішим орденом для  усіх є життя. Присутні оплесками подякували військовим.  

Читайте також:

14 березня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти