У Ковелі завершують підготовку попередніх списків виборців

У Ковелі завершують підготовку попередніх списків виборців

У посиленому режимі впродовж останнього часу працює відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради. Активніше сюди звертаються ковельчани щодо зміни виборчої адреси, включення до Державного реєстру виборців, зміни ідентифікаційних персональних даних, а також видачі посвідчень про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Адже, щоб проголосувати на виборах Президента України, громадянин повинен бути у списках виборців і відомості про нього мають бути достовірними.
 
Нині у Ковелі зареєстровано 50 тисяч 833 виборці.
 
Відділ у своїй діяльності орієнтується на календарний план основних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України. Сьогодні друкуються попередні списки виборців  міста, які в одному примірнику у паперовому вигляді  та іменні запрошення будуть передані дільничним виборчим комісіям.
 
Після їх уточнення відділом буде виготовлено остаточні списки виборців, які використовуватимуться на виборчих дільницях уже безпосередньо під час виборів 31 березня 2019 року.
 
У відповідності до вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” працівники відділу здійснюють планову роботу щодо подальшого ведення та постійної підтримки Реєстру виборців міста.

Читайте також:

13 березня 2019
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти