Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, АГЗП по вулиці Варшавській, 1 у місті Ковелі Волинської області».
Зміни до детального плану вносяться з метою уточнення планувальної структури і параметрів забудови при розміщенні магазину змішаної торгівлі (супермаркету) на земельній ділянці по вул.Заводській, 16 та розроблення схеми організації транспортного та пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  22.11.2018  року № 44/65 «Про дозвіл на внесення змін до  детального плану території по вул.Варшавській,1»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
        Основні техніко-економічні показники проекту:
Зміни до детального плану території  стосуються земельної ділянки площею 0,5866 га (кадастровий номер 0710400000:14:011:0016), яка розташована  по вулиці Заводській, 16 та перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель  громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), в частині уточнення площі забудови магазину змішаної торгівлі ( супермаркету) та організації транспортного та пішохідного руху на території об’єкту містобудування.  Площа забудови земельної ділянки складатиме 1395,0 кв.м, мощення – 2768,0 кв.м, озеленення – 1703,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території суміщена з схемою організації руху транспорту і пішоходів
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 04 березня 2019 року до 05 квітня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
      Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 05 квітня 2019 року.              
         Пропозиції до детального плану території  мають право подавати:
         1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено детальний план території; 
        2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   детальний план території; 
        3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях; 
        4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію; 
       5) народні депутати України,  депутати Ковельської міської ради.
       Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
        Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
 
Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

04 березня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти