У Ковелі підприємці-початківці захистили свої бізнес-проекти

У Ковелі підприємці-початківці захистили свої бізнес-проекти

Важливим напрямком діяльності Ковельського міськрайонного центру зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи безробітними. Однією з таких форм є організація і проведення курсів цільового навчання за спрямуванням «Підприємець-початківець».

1 березня за сприяння Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на базі Ковельського промислово-економічного коледжу відбувся випускний іспит, на якому 10 слухачів презентували та успішно захистили свої бізнес-проекти. 

Їх тематика – найрізноманітніша. Зокрема, у Матвійчука Тараса - «Вирощування та продаж ягід лохини високорослої», Сидорук Олени  - «Створення господарства з вирощування горіхів», Гордіюка Сергія – «Збір безпечних відходів», Кравчик Романії – «Надання бухгалтерських послуг». 

Отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю дає можливість людям взяти долю у власні руки і змінити своє життя на краще. Можливо, дехто з безробітних вагався, коли фахівці центру зайнятості пропонували їм нелегкий шлях підприємництва. Але вони зважилися на це, і тепер ніхто не шкодує, що зробив ці перші кроки.
 
 
Ольга Костюк,
заступник начальника відділу
активної підтримки безробітних
Ковельського міськрайонного центру зайнятості

Читайте також:

04 березня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти