У Ковелі кількість нещеплених від кору школярів зменшується

У Ковелі кількість нещеплених від кору школярів зменшується

Кількість нещеплених від кору школярів у Ковелі зменшується. Про це на оперативній нараді при міському голові  повідомила начальник відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська. Вона зазначила, що впродовж двох тижнів було вакциновано 450 дітей, з них — 422 шкільного віку.
 
На її думку, спрацювали кардинальні заходи, які були прийняті у нашому місті. Зокрема, обмеження відвідування закладів освіти дітьми, які не мають щеплень. 
 
У свою чергу начальник управління освіти Віктор Бичковський запевнив, що нещепленим  дітям не забороняють бути учасниками освітнього процесу, адже крім колективної, існують альтернативні форми навчання. 
 
Як поінформували посадовці, з дітьми та батьками постійно проводиться роз’яснювальна робота і їх переконують, що єдиним ефективним засобом впливу на рівень захворюваності на кір є формування колективного імунітету, тобто рівень вакцинації повинен сягати 95% .
 
На сьогодні у дитячій поліклініці створено усі умови для бажаючих зробити щеплення. У місті є достатня кількість необхідного препарату.

Читайте також:

18 лютого 2019
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти