У Ковелі затвердили тарифи на платні медичні послуги та перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

У Ковелі затвердили тарифи на платні медичні послуги та перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році. Воно розпочалося із урочистого моменту. Міський голова Олег Кіндер та начальник управління соціального захисту Софія Сагаль вручили ковельчанкам, які удостоєні почесного звання «Мати-героїня», посвідчення та нагрудні знаки.

Посвідчення майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу атлетів з порушенням опорно-рухового апарату отримала Ксенії Токар. Дівчина у 2018 році стала переможницею Кубку світу та чемпіонкою Європи серед юніорів, здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи. Вона досягла такихвисоких результатів під керівництвом свого тренера Валерія Дружиновича.


Валерій Павлович зазначив, що ці успіхи стали можливими ще і завдяки підтримці мами Ксенії. Також він подякував міському голові Олегу Кіндеру за розуміння, допомогу та фінансову відзнаку досягнень спортсменки. Вона уже впродовж кількох років отримує стипендію міського голови.


У ході роботи виконкому було розглянуто майже сорок різнопланових питань. Зокрема, затверджено тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Проїзд для дорослого населення становитиме 5 гривень (на сьогодні 4 гривні). Для студентів вищих навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів і  учнів шкіл він не зміниться. Відповідно вони платитимуть 3 гривні 50 копійок та 3 гривні.

На засіданні прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування, затверджено тарифи на платні медичні послуги, які надаються госпрозрахунковим відділенням з проведення всіх видів профілактичних медичних оглядів комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області. 

Читайте також:

10 січня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти