У травматологічному відділенні Ковельської лікарні створюють комфортні умови для пацієнтів та медперсоналу

У травматологічному відділенні Ковельської лікарні створюють комфортні умови для пацієнтів та медперсоналу

Цей рік розпочався із приємних подій для колективу Ковельського МТМО. Днями там було відкрито оновлений операційний блок в пологовому будинку.  Сьогодні — адміністративну частину травматологічного відділення.
 
Як розповів головний лікар Олег Самчук, вперше медичний заклад отримав фінансування на це з державного бюджету — 500 тисяч гривень. Половину грошей  пішло на ремонт хірургії, іншу спрямували на  травматологічне відділення. 
Аби виконати роботи тут в повному обсязі,  таку ж суму було  додано з міського бюджету та використано кошти  МТМО.
 
Міський голова Олег Кіндер привітав колектив з новорічно-різдвяними святами.  Він зауважив: “Приємно, що так починається рік, що такі зміни  відбуваються в медичному закладі. І  традиція зустрічей з подібних приводів, сподіваюсь,  матиме продовження надалі”.
Олег Олексійович відзначив, що  якість робіт постійно поліпшується. І щоразу у лікарні уміють здивувати новими цікавими рішеннями. І ця частина травматології не виключення.
 
Завідуючий відділенням Ігор Рибак провів екскурсію і показав, що на сьогодні вдалось зробити. А це — дві палати для хворих. Там уже встановлено зручні меблі, телевізори. Одна з них має власний санвузол з душовою кабіною.
Крім того, по-новому тепер виглядають кабінети медперсоналу, ординаторська, коридор.
 
Старша медична сестра Тетяна Лайтар розповідає, що і колектив теж долучився до важливої справи: “Власними силами провели демонтаж. Хороша працювала тут бригада будівельників. Задоволені їх професійним підходом. Все ми робили з душею, аби  пацієнтам було у нас було затишно, по-домашньому комфортно  і це сприяло їх швидшому одужанню”.
 
Головний лікар Олег Самчук проанонсував, що наступною урочистою подією у закладі стане відкриття  кабінету МРТ.
Читайте також:

10 січня 2019
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти