Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі перебувала делегація з міста-партнера Барзінгхаузена на чолі з бургомістром Геннігом Шюнгофом

У Ковелі перебувала делегація з міста-партнера Барзінгхаузена на чолі з бургомістром Геннігом Шюнгофом

У Ковелі перебувала офіційна делегація з німецького міста-партнера  Барзінгхаузена на чолі з бургомістром  Геннігом Шюнгофом. 
 
Гості зустрілись з міським головою Ігорем Чайкою. Також з ними поспілкувалася секретар міської ради Оксана Багнова. Мова йшла про продовження співпраці, яка триває між містами уже майже 30 років. 
За цей час завдяки організації «Допомога дітям України», яку очолює Лілія Бішофф (вона теж прибула до Ковеля), сотні ковельських дітей із малозабезпечених родин побували на оздоровленні в Німеччині. Між містами налагоджено стосунки й у сфері культури та спорту. 
 
Пандемія дещо перешкодила співпраці. І торік вперше за три десятиліття школярі не поїхали на літні канікули до наших партнерів. Цьогоріч завдяки старанням багатьох людей, а також представників нашого Посольства у Берліні 11 юних ковельчан зараз відпочивають у Барзінгхаузені.
Під час розмови Ігор Чайка подякував німецьким гостям за їх милосердя, теплий прийом наших діток.
 
«Мешканці Вашого міста, благодійне товариство «Допомога дітям України» надзвичайно багато зробили  для нас. Їх титанічна праця, яка дозволяє щороку брати на відпочинок дітей з малозабезпечених родин – це надзвичайно благородна місія. Ми дуже раді,  що маємо таких прекрасних друзів”.
Генніг Шюнгофф нещодавно обраний бургомістром і Ковель — це перше партнерське місто, яке він відвідав разом з секретарем ради  Клавдією Шюслєр. Тому, окрім зустрічі у міській раді, для них була організована оглядова екскурсія містом. 
Також делегація побувала у пожежній частині. Начальник Ковельського районного управління УДСНС у Волинській області Володимир Войтанік показав не тільки техніку, яку вони використовують у роботі, але й музей, де представлена історія створення пожежної частини.
Німецький досвід добровільних пожежних дружин, в якій понад 30 років був задіяний і мер Барзінгхаузена, теж є досить цікавим та корисним для наших рятувальників. Тому зустріч в цьому закладі поклала початок новій співпраці між містами.
 
Представники делегації також заїхали у міський центр “Спорт для всіх”. Адже на майбутнє уже запланували провести міжнародний футбольний дитячий турнір за участі українських та німецьких футболістів. 
Директор КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олена Клімашевська розповіла їм про роботу закладу.
Відвідали гості і сім’ї, діти яких приїжджають на відпочинок у Німеччину. І домовились, що у наступному році  уже більше малечі вони заберуть до себе на літо.
 
Наші партнери взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності України.
На День Державного Прапора вони разом з ковельчанами пройшли урочистою ходою. Поклали квіти до стели пам’яті на честь земляків – загиблих учасників АТО  та  монумента борцям за волю України.

Генніг Шюнгофф каже, що дуже розчулений тим, що українці бережуть пам'ять про тих людей, які здобували і захищають  Незалежність. Особливо його вразила церемонія вручення відзнак рідним загиблих Героїв “Почесний громадянин міста Ковеля”.
 
Він радий, що мав можливість у такі важливі дні для українців приїхати у Ковель і розділити радість свята і запевнив, що співпраця між нашими містами буде розвиватись і надалі. 

 
 

Читайте також:

26 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти