Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Представники влади та рідні поклали квіти на могили загиблих Героїв

Представники влади та рідні поклали квіти на могили загиблих Героїв

Сьогодні минає сьомий рік як не стало  двох наших земляків - Андрія Мостики та Анатолія Шиліка.

Заступник міського голови Віктор Жигаревич  та  заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділення Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Валентин Прищенко вшанували Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти на їх могили. 
 
Анатолій Шилік був мобілізований до лав Збройних сил України у квітні 2014 року. Був командиром мінометної батареї 51-ої окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України. Загинув 25 серпня  в бою за Іловайськ Донецької області в районі смт Кутейникове під час масованого артилерійського обстрілу ворога.Похований 1 вересня  2014 року в Ковелі. 

У нашому місті проживають дружина, донька і син.
 
4 червня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).Нещодавно Анатолію Шиліку присвоєно звання “Почесний громадянин міста Ковеля” (посмертно).
На кладовище у селі Зелена, де похований Андрій Мостика, прийшли мама Андрія - Надія Василівна, а також староста сіл Зелена та Воля-Ковельська –  Анатолій Борка.
Андрій Мостика загинув у бою за Іловайськ під Кутейниковим  25 серпня 2014 року.  На фасаді школи в Зеленій встановлено меморіальну дошку на честь  Героя. У 2015 році Андрій Мостика був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
 
 
 

Читайте також:

25 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти