Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Перелік необхідних заходів для економії енергоресурсів

  • 1. Утепліть власне житло. Замініть вікна, утепліть двері та стіни – обігрівайте дім, а не навколишній простір. Це знизить ваше енергоспоживання. При цьому обсяги оплати за використання енергоресурсів зменшаться на 13-17%.
  • 2. Установіть тепловідбивні екрани – стіна за радіатором може нагріватися до 500С. Закріпіть на стіні поза радіатором тепловідбивний екран з листа фольги, який буде відбивати тепло в приміщення та підвищить ефективність обігріву кімнати.
  • 3. Заощаджуйте енергію – купуйте побутові прилади з найменшим рівнем енергоспоживання. Так, холодильник класу «А» або «А+» споживає на 30-50% менше електричної енергії від загального споживання електроенергії холодильником класу «В».
  • 4. Виключайте всі електроприлади, які не використовуються, не залишайте їх у режимі очікування. Навіть у режимі очікування вони споживають енергію. Це допоможе вам зберегти близько 100 гривень на рік.
  • 5. Економте воду вдома. Пам’ятайте, що із крапаючого крану витікає 60 літрів води на добу, або 1800-1860 літрів на місяць, а це близько 10 гривень. Установіть лічильники води, щоб простежити за витратами.
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти