У Ковелі розробили міську програму фінансування заходів, спрямованих на виправлення засуджених до покарань, які не пов’язані з позбавленням волі

У Ковелі розробили міську програму фінансування заходів, спрямованих на виправлення засуджених до покарань, які не пов’язані з позбавленням волі

Депутати розпочали підготовку до 73-ї сесії. Сьогодні працювала постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету і фінансів.
Обранці громади погодили внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019 -2022 роки.

Як повідомила головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич, за рахунок міського фонду охорони навколишнього природного середовища у наступному році буде продовжено реалізацію освітнього екологічного проєкту “Україна без сміття”. До цієї програми залучать ще три школи. Наразі уже 5 навчальних закладів міста у ній задіяні.

Рекомендували на затвердження сесії і нову міську програму щодо фінансування комплексних наглядових та соціально-виховних заходів для виправлення та ресоціалізації засуджених/адмінпокараних на 2021-2023 роки.

Начальник міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробацій” у Волинській області Ірина Смоляр розповіла, що нині в Україні акцентують увагу на альтернативних видах покарань, які не пов’язані з позбавленням волі.

Їх установа надає допомогу, спрямовану на підтримку таких людей - консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань.

На них покладені функції щодо виконання судових рішень відносно осіб, які вчинили адміністративні правопорушення і зобов’язані відбувати покарання у виді: виправних, громадських чи суспільно корисних робіт.

Програма покликана поліпшити матеріально – технічну базу відповідних класів відділу; допомогти у навчанні персоналу шляхом проходження та проведення курсів, семінарів, тренінгів, «круглих» столів, онлайн навчань.

На реалізацію Програми планують виділити на наступний рік 60 тисяч гривень.

Розглянули на засіданні і низку проєктів рішень, які були запропоновані як невідкаладні. Серед них - про затвердження нової редакції Статуту ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ „КОВЕЛЬТЕПЛО“, про дозвіл на списання основних засобів, про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019р. № 60/6 “Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік”, про затвердження рішення виконавчого комітету.

Читайте також:

15 жовтня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти