У Ковелі на вулиці Драгоманова планують розмістити каналізаційну насосну станцію

У Ковелі на вулиці Драгоманова планують розмістити каналізаційну насосну станцію

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення каналізаційної насосної станції по вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі Волинської області». (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 23 липня 2020 року № 69/36 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення каналізаційної насосної станції по вулиці Драгоманова, 17».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до житлової і громадської забудови. Ділянка, на якій пропонується розмістити інженерну споруду, має площу 1897 кв.м і перебуває у комунальній власності для обслуговування двоповерхової адміністративної будівлі по вул.Драгоманова,17. Проектом передбачається розміщення каналізаційної насосної станції на частині земельної ділянки площею 87 кв.м., кадастровим номером 0710400000:01:011:0093 та зміна її цільового призначення і переведення в категорію земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Площа забудови складатиме 4,0 кв.м, площа мощення – 20,0 кв.м, площа озеленення – 63,0 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Схема інженерних споруд і використання підземного простору
Текстові матеріали:
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 21 серпня 2020 року по 22 вересня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 вересня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення каналізаційної насосної станції по вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 15 вересня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради 

Читайте також:

20 серпня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти