Ковельчани віком до 35 років можуть отримати пільговий кредит на придбання житла

Ковельчани віком до 35 років можуть отримати пільговий кредит на придбання житла

Більшість молодих сімей та одиноких молодих людей, що потребують поліпшення житлових умов, не мають можливості отримати доступ на ринок житла без бюджетної підтримки. Адже, власна оселя - це один з необхідних факторів, які впливають на створення родини та народження дітей. 

В умовах сьогодення держава не в змозі повною мірою забезпечити громадян житлом. Єдиним можливим шляхом до скорочення кількості осіб, які перебувають на квартирному обліку, є надання пільгового кредиту.

Програма молодіжного кредитування дає можливість молодим родинам (до 35 років) отримати пільгову позику для придбання відповідного житла. Для цього, найперше, сім’я повинна стояти на квартирній черзі, а тоді звернутися у  Волинське регіональне управління “Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, який знаходиться за адресою: м.Луцьк, вул.Шопена, 12 ( контактні телефони: 281327, 788499). Саме цей Фонд пропонує скористатися Програмою молодіжного кредитування, формує списки учасників Програми, займається пошуком підрядника, у якого можна придбати квартиру.

Постановою Кабінету Міністрів України, від 21 травня 2001 року № 584 затверджений Порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво і придбання житла. Постанова регулює, на яких умовах і хто може його отримати.
Скористатися молодіжним кредитом можуть і ковельчани віком до 35 років, які перебувають на квартирній черзі у Ковельській міській раді. Така позика має бути повернута впродовж 30 років.

Молоді громадяни, які мешкають у місті Ковелі, за детальною консультацією можуть звернутися у відділ обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету Ковельської міської ради ( вул.Незалежності, буд.73, кабінет № 113, тел.61743).


Ніна Іваненко,
начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла

Читайте також:

31 липня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти