Подаруйте дитині радість виховання у сім’ї

Подаруйте дитині радість виховання у сім’ї

Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сім’ї, в атмосфері любові та розуміння. Як важливо, щоб хтось завжди був поряд, підтримав, допоміг. Мама й тато – ті люди, які ніколи не залишать у біді, віддадуть останнє, аби їхнє дитя було щасливим. На жаль, є й такі батьки, які залишають своїх крихіток напризволяще. Зазвичай їх не цікавить подальша доля дітей. Тож малята потрапляють в інтернати, де, попри всі старання вихователів, не отримують належного батьківського тепла. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Держава створила систему підтримки таким дітям - у першу чергу у вигляді прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в родині, де готові виконувати роль батьків.

Прийомна сім'я - це сім'я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від одного до чотирьох дітей для виховання і спільного проживання.

Дитячий будинок сімейного типу - це сім'я, яка створюється за бажанням подружжя або окремої особи, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як держава підтримує прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу:
-прийомна дитина, дитина-вихованець зберігає статус і користується усіма відповідними пільгами;
- прийомні батьки, батьки - вихователі отримують від держави щомісячну соціальну допомогу на утримання дитини та щомісячне грошове забезпечення за виконання своїх обов’язків;
- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу супроводжує працівник центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді, який допомагає долати труднощі.

Ми віримо, що Ви чуйна та щира людина, і доля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не байдужа Вам. Ваша сім’я може стати для прийомної дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне... І саме Ви навчите її більше усміхатися і бути щасливою. І Ваш вчинок зробить цей світ добрішим...

Якщо Ви відчуваєте, що Ваша сім’я може прихистити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, просимо звертатися в Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73, каб.106 або телефонувати за номером 6-17-48.

Читайте також:

23 червня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти