Про функціонування навчальних закладів у виховній колонії

Про функціонування навчальних закладів у виховній колонії

На черговому виїзному засіданні спостережної комісії йшлося про забезпечення умов загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених у Ковельській виховній колонії.

З цього приводу було заслухано директора ПТУ Геннадія Рекуновича. Він розповів, що робітничі професії вихованці колонії здобувають в профтехучилищі, яке підпорядковане Міністерству освіти і науки України.

Підготовка кадрів здійснюється за спеціальностями: «Слюсар з механоскладальних робіт», «Свердлувальник», «Токар», «Фрезерувальник», “Слюсар з ремонту автомобілів”, «Штукатур», «Маляр», «Взуттьовик з ремонту взуття», «Пекар».

Навчальні групи комплектуються в міру надходження засуджених до колонії. Профорієнтаційна робота проводиться в карантинному відділенні, де хлопці згідно з правилами внутрішнього розпорядку утримуються перші 2 тижні. Нині за державним замовленням навчається 13 учнів за фахом «Слюсар з механоскладальних робіт; свердлувальник».

Директор школи Володимир Кавюк розповів про загальноосвітнє навчання в колонії, зауваживши, що навчальний процес у 2019-20 н.р. у ЗОШ проходили 24 учні.

Частина - відвідували групові заняття - 10 та 11-й класи(16 вихованців). Решта учнів здобували освіту за індивідуальною формою (8 вихованців).

Навчанням було охоплено всіх неповнолітніх засуджених. Щодо ЗНО, то складати іспити виявили бажання п’ятеро випускників.

Голова спостережної комісії Віра Федосюк подякувала за роботу директорам закладів та побажала їм успішної роботи.

Разом з тим, запросила членів спостережної комісії безпосередньо долучатись та допомагати проводити заходи у Ковельській ВК


Секретар комісії Жанна Вельма

Читайте також:

02 червня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти