Сьогодні 70-ліття відзначає відомий у Ковелі дитячий тренер Микола Лис

Сьогодні 70-ліття відзначає відомий у Ковелі дитячий тренер Микола Лис

Сьогодні 70-літній ювілей відзначає Микола Вікторович Лис – людина, закохана в спорт, знаний та активний ковельчанин.
Микола Лис добре відома особистість у футбольних колах краю як хороший й досвідчений гравець, талановитий тренер. У різні роки він успішно очолював головну команду міста "Ковель-Волинь", з якою здобував престижні місця у чемпіонатах серед аматорських команд. Неодноразово визнавався кращим тренером області. 

Та все ж Микола Вікторович присвятив своє життя розвитку дитячого футболу у нашому місті. Організаторські здібності, безмежна любов до дітей, вміння донести юним футболістам розуміння гри дозволяли досягати ковельчанам високих результатів.

Він з часу відкриття — 1991 року працює у міському центрі "Спорт для всіх». Вісім років був його директором. Завдяки старанням нинішнього ювіляра заклад став сучасним, з хорошою матеріально-технічною базою. Багато років поспіль його відвідують сотні дітей. І сьогодні маленькі й юні футболісти із задоволенням приходять на заняття до улюбленого і мудрого наставника.

Справу батька успішно продовжує син Роман, який працює у МЦ і керівником, і тренером.

З 70-літтям Миколу Лиса привітали міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів. Вони вручили ювіляру Почесну грамоту та цінний подарунок.

Олег Олексійович подякував Миколі Вікторовичу за відданість спорту, своїй справі, нестримне бажання змінювати на краще заклад, в якому працює майже тридцять років, дарувати запал та натхнення дітям, заряджати їх любов’ю до спорту.

Усі побажали ювіляру міцного здоров’я, реалізації планів та мрій, родинного затишку та благополуччя, щоб його життєвий годинник ще довго рахував щасливі й успішні роки.

Микола Вікторович, незважаючи на свято, на робочому місці. Він весь у турботах. Каже, що в дитинстві йоuj дідусь-латвієць навчав з любов’ю ставитись до справи, якою займаєшся. От він і керується цим усе життя. Це стало правилом для сина та дочки, про це він говорить своїм вихованцям.

Тож многії Вам літа, Миколо Вікторовичу!

Читайте також:

19 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти