У Ковелі в парку імені Шевченка висадили 18 кленолистих платанів

У Ковелі в парку імені Шевченка висадили 18 кленолистих платанів

У Ковелі в парку культури імені Тараса Шевченка  висадили 18 саджанців декоративних дерев. Територія відпочинкової зони поповнилася кленолистими платанами.

Озелененням займалися працівники комунального підприємства "Добробут". Активну участь в екологічній акції взяли й представники виконавчого комітету Ковельської міської ради. Зокрема, міський голова Олег Кіндер, його заступник Андрій Товстига, секретар міської ради Віра Федосюк, головний архітектор міста Людмила Мурай та інші.
Як повідомила головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич, кошти на придбання дерев виділені з міського фонду охорони навколишнього природного середовища. На закупівлю 18 платанів використали майже 53 тисячі гривень.
 
Платани відносяться до представників орнаментальних листяних дерев, які завдяки своїй густій красивій кроні і незвичайному плямистому забарвленню гілок цінуються як декоративні. В умовах атмосферного забруднення їх часто використовують для оздоблення вулиць міст.


Довідково:
 
Платани (Platanus) — невеликий рід дерев, який походить з північної півкулі, єдиний сучасний рід родини платанових. Це великі листопадні дерева, які в дикому вигляді зазвичай ростуть у прирічкових та інших вологих районах, хоча відносно стійкі до посух. Живуть платани іноді понад дві тисячі років.
 
Хоча платани вважають рідкісним, екзотичним видом, цю рослину можна зустріти в різноманітних куточках планети.

Читайте також:

19 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти