У Ковелі продовжуються роботи з ліквідації борщівника Сосновського

У Ковелі продовжуються роботи з ліквідації борщівника Сосновського

Як ми уже повідомляли, у Ковелі навесні 2019 року розпочато комплекс заходів з локалізації та ліквідації небезпечного виду рослин - борщівника Сосновського. Було прийнято відповідну місцеву програму. Варто відзначити, що проведені роботи торік уже дають позитивний результат.

Фахівцями Української науково-дослідної станції карантину рослин ІЗР Національної академії аграрних наук України продовжено розробку відповідних механічних та хімічних методів знищення отруйної рослини для кожного окремого вогнища у нашому місті. Зокрема, у районі вулиць Некрасова та Кубанської; житлової зони бульвару Лесі Українки, вулиць Косачів та Мічуріна; вулиць Володимирської та Набережної; нафтобази; лівого берега Турії (між мостом по вул. Незалежності та по вул. Сагайдачного).

Науковцями проаналізовано і продовжено формування карт поширення та визначення навантаження бур’яну у зазначених місцях.

Крім того, проведене скошування сухих рослин в районі вулиць Володимирська - Набережна, Некрасова - Кубанська, на лівому березі Турії. Здійснено обприскування територій хімічними засобами. Подальші роботи будуть проводитись відповідно до визначених схем.

Необхідно зауважити, що знищення всіх кореневищ та насіння борщівника Сосновського потребує поетапних заходів впродовж кількох наступних років.

Відділ з питань цивільного захисту та
екологічної безпеки

Читайте також:

28 квітня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти