У Ковелі представники міської влади зустрілися з священниками ПЦУ

У Ковелі представники міської влади зустрілися з священниками ПЦУ

Сьогодні міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів поспілкувались з місцевими священниками ПЦУ. Зустріч ініціювали служителі церкви, аби інформувати владу про реорганізацію міського і районного деканатів. Нині вони об’єднані в один Ковельський деканат, який очолює протоієрей Іван Бонис. Деканом Свято-Благовіщенського округу призначений протоієрей Василь Мичко, Свято-Дмитрівського - протоієрей Анатолій Александрук.

Як зауважив Іван Бонис, такі зміни мають зміцнити й об’єднати Православну Церкву України. Зупинився на питаннях проведення богослужінь в умовах карантину. При цьому зазначив, що святі отці докладають зусиль з дотримання заходів протиепідемічної безпеки та кількісних обмежень щодо присутності у храмі прихожан.

Олег Кіндер, звертаючись до духовенства, наголосив, що у цей непростий час пандемії всі мають об’єднатися у боротьбі зі страшною недугою. Сьогодення вимагає від нас ще більшої згуртованості і відповідальності. Обов’язок влади і церкви – застерегти містян від небезпеки, проводити роз’яснювальну роботу, аби люди не зневажали карантинні заборони та обмеження.

Під час зустрічі міський голова поставив свій підпис під Угодою про місіонерську діяльність Православної Церкви України у Ковелі. До цього її підписав керуючий Волинською єпархією, митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Основними засадами співпраці визначено: утвердження традицій української культури, духовності, моралі, патріотизму, розвитку спільної культурно-просвітницької діяльності у Ковелі.

Читайте також:

02 квітня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти