У Ковелі представники місцевої влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

У Ковелі представники місцевої влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

У ці березневі дні Україна вшановує свого національного генія - Тараса Григоровича Шевченка. 
 
Сьогодні у Ковельському Палаці учнівської молоді відбувся літературно-мистецький захід «Була у нього незвичайна доля, та доля Україною  була», який підготували та провели педагоги й школярі ЗЗСО №8.
Юні аматори сцени читали Шевченкові вірші, сценічно відтворювали епізоди з його життя.  Про магію Шевченкового слова, його  надзвичайно сучасне, і як ніколи актуальне сьогодні слово, говорили  ведучі. 
Варто відзначити режисерську роботу заступника директора з виховної роботи  Антоніни Цешинської. 
З великою зацікавленістю присутні переглянули сюжет, в якому ковельчани декламували твори Шевченка і говорили про їх  невмирущу силу. Зокрема, героями відео стали маленька дівчинка, якій виповнилось 4 роки і бабуся, якій - 93. 
 
На іншому відеоролику вірші Шевченка читали вдови Героїв АТО. До уваги присутніх у залі було запропоновано слайдову презентацію, яка доповнювала події, що відбувались на сцені.  А вдало підібраний музичний супровід для озвучення поезій зворушив серце і душу кожного.
 
У постановку було гармонійно вплетено музичні твори у виконанні учнів ЗЗСО№8 та викладачів і вихованців школи мистецтв.
Твори з  «Кобзаря» читали разом артисти і зал.
 
Організатори тематичного заходу зі своїми вихованцями донесли щире, палке Шевченкове слово до ковельчан. Про що свідчили оплески, якими глядачі щедро нагородили аматорів. Та головне – кожен присутній вкотре собі нагадав про духовну неосяжність Шевченкової величі та про неоціненне багатство його творчої спадщини.
 
Після завершення заходу представники місцевої влади – міський голова Олег Кін дер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський подякували педагогам та учням.
 
Потому присутні пройшли до пам’ятника Тарасу Шевченку та поклали квіти до підніжжя монумента.Читайте також:

10 березня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти